3 سرطان 1403

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

به گزارش خبرگزاری فرهنگ به نقل از یورونیوز، نانسی کرامپتون-بروفی رمان‌نویس آثار عاشقانه در آمریکا که پیشتر اثری به نام «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسر خود بازداشت شده است.

دادستان‌ها می‌گویند، نانسی کرامپتون-بروفی ۷۱ ساله ساکن پورتلند همسرش دانیل بروفی ۶۳ ساله را بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک برای دریافت ۱.۴ میلیون دلار بیمه عمر به قتل رسانده است.

همکاران دانیل بروفی در ژوئن سال ۲۰۱۸ جسد او را در آشپزخانه‌ای در موسسه آشپزی اورگان، جایی که وی در آنجا به تدریس آشپزی اشتغال داشت، پیدا کرده بودند. کارآگاهان گفته‌اند او صبح هنگام آماده شدن برای حضور در کلاس از ناحیه سینه و پشت هدف شلیک گلوله قرار گرفته است.

پیشتر متهم با رد اتهام قتل به بازپرسان گفته بود که در زمان وقوع این حادثه در خانه‌اش بوده است. او در سپتامبر همان سال پس از اینکه مشخص شد در نزدیکی صحنه جنایت حضور داشته است، دستگیر شد.

کرامپتون-بروفی در نوامبر ۲۰۱۱ در پستی در وبلاگ شخصی‌اش با انتشار عکس تعدادی سلاح گفته بود اگر شخصیت رمان عاشقانه‌اش بخواهد شوهرش را بکشد یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند. وی همچنین توصیه کرده بود که از استخدام یک قاتل برای انجام کارهای کثیف خودداری کنید چرا که «تعداد شگفت‌انگیزی از قاتل‌ها محل شما را به پلیس لو داده‌اند».

این نویسنده پیش از این از پلیس درخواست تاییدیه‌ای کرده بود که تصدیق کند او مظنون به قتل شوهرش نیست تا بتواند ۴۰ هزار دلار بیمه عمر همسرش را دریافت کند. با این حال بازپرسان بعدا متوجه شدند که وی از این محل در واقع ۱.۴ میلیون دلار دریافت کرده است.

اسناد دادگاه نشان می‌دهند که دوربین‌های ترافیکی، خودروی مینی ون کرامپتون-بروفی را در حال حرکت در نزدیکی موسسه آشپزی اورگان همزمان با شلیک گلوله‌های مرگبار ضبط کرده‌اند.

وکیل نویسنده با رد اتهام قتل می‌گوید موکل او هیچ دلیلی برای کشتن همسرش نداشته است و «عشق» میان آنان وجود داشته است.

این نویسنده آمریکایی به استفاده غیرقانونی از سلاح گرم و قتل متهم شده است. انتظار می‌رود محاکمه او هفت هفته به طول بیانجامد.

 

لینک کوتاه:​ https://farhangpress.af/?p=2822

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات