27 سرطان 1403

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

به گزارش خبرگزاری فرهنگ به نقل از ورایتی، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار  ( ۸ آوریل) برای اقدام ویل اسمیت در مراسم اسکار تشکیل جلسه داد و در نهایت به محرومیت این بازیگر از همه رویدادهای آکادمی از جمله اسکار برای مدت ۱۰ سال رای داد.

در بیانیه آکادمی آمده است: مراسم اسکار دوره نود و چهارم قرار بود جشنی برای افراد زیادی در جامعه ما باشد که در سال گذشته کارهای فوق العاده ای انجام داده بودند با این حال آن لحظات تحت الشعاع رفتار غیرقابل قبول و زیان بار ویل اسمیت روی صحنه قرار گرفت.

در ادامه بیانیه آمده است: در جریان پخش تلویزیونی به اندازه کافی به وضعیت سالن رسیدگی نکردیم. برای این موضوع متاسف هستیم. برای اتفاقات بی سابقه ای که رخ داد آماده نبودیم.

در بیانیه چنین تاکید می شود: امروز اما هیات مدیره آکادمی جلسه ای تشکیل داد تا علاوه بر پذیرش استعفای اسمیت، درباره بهترین واکنش به اقدام این بازیگر در مراسم اسکار نیز بحث شود. هیات مدیره تصمیم گرفته است که برای یک دوره ۱۰ ساله از ۸ آوریل ۲۰۲۲، ویل اسمیت را از شرکت در هرگونه رویداد یا برنامه ای مربوط به آکادمی به صورت حضوری یا مجازی منع کند و البته این مجازات تنها محدود به مراسم جوایز اسکار نیست.

هیات مدیره آکادمی اسکار از کریس راک نیز بابت حفظ آرامش خود در جریان مراسم تشکر کرد و تاکید کرد که استعفای ویل اسمیت از آکادمی و محرومیت او از حضور در پخش تلویزیونی مراسم های آینده بر نامزدی یا حتی برنده شدن این بازیگر در جوایز سال های آینده تاثیری نخواهد داشت.

لینک کوتاه:​ https://farhangpress.af/?p=2841

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات